Hoppa till sidans innehåll

Resultat Utmanaren 11 november

13 NOV 2012 19:12
Söndagen den 11 november ordnade LSS Utmanaren i Energikällan. Förutom LSS-simmare deltog också simmare från Simklubben Nautilus och Nora SS. Stort tack till alla funktionärer som ställde upp och gjorde ett gott arbete och grattis till alla simmare för bra deltagande och fina resultat! Tävlingen avslutades med lagkapper.
  • Uppdaterad: 09 DEC 2012 19:12

Resultat Totalt - Officiell 
 
  Tävling  Utmanarna    Utskriftsdatum  11 november 2012   
  Tävlingsort  Lindesberg    Utskriftstid  20:27   
  Arrangör  Lindesbergs SS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  11 november 2012         
 
 
Gren 1, 25m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Anna Larsson  Lindesbergs Simsällskap            20.61   
Alice Zetterman  1999  Nora Simsällskap            20.92   
Jenny Larsson  Lindesbergs Simsällskap            23.50   
Ina Hodell  2001  Lindesbergs Simsällskap            23.81   
Matilda Nilsson  2001  Lindesbergs Simsällskap            24.60   
Ebba Nilsson  2003  Lindesbergs Simsällskap            24.89   
Josefin Stenman  2002  Simklubben Nautilus            25.28   
Ella Andersson  2002  Lindesbergs Simsällskap            25.62   
Astrid Gunnarson  2003  Nora Simsällskap            25.80   
10  Kajsa Carlsson  2001  Lindesbergs Simsällskap            26.09   
11  Michaela Thungren  2000  Simklubben Nautilus            26.32   
12  Emmy Ryngevall  2003  Nora Simsällskap            27.35   
13  Amelia Svanberg  2004  Nora Simsällskap            27.48   
14  Agnes Andersson  2003  Lindesbergs Simsällskap            28.70   
15  Linea Ericsson  2004  Nora Simsällskap            29.56   
16  My Semstrand  2004  Nora Simsällskap            30.02   
17  Fanny Andersson  2002  Lindesbergs Simsällskap            31.18   
18  Frida Nordqvist  2001  Lindesbergs Simsällskap            31.74   
19  Eveline Sjödin  2001  Lindesbergs Simsällskap            31.76   
20  Greta Nilsson  2003  Lindesbergs Simsällskap            32.44   
21  Nicolina Persson  2005  Nora Simsällskap            33.20   
22  Linea Nilsson Lind  2003  Lindesbergs Simsällskap            33.37   
23  Ellen Nyström  2003  Lindesbergs Simsällskap            34.53   
24  Wilma Holm  2001  Lindesbergs Simsällskap            35.39   
25  Frida Norgren  2003  Lindesbergs Simsällskap            36.72   
Ellen Nylin  2000  Simklubben Nautilus            DNS   
                     
 
Gren 2, 25m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Alexander Baden Åskag  2002  Nora Simsällskap            23.44   
Teodor Nyström  2001  Lindesbergs Simsällskap            23.46   
Hannes Börjel  2002  Nora Simsällskap            26.21   
Rasmus Gustavsson  2000  Lindesbergs Simsällskap            26.29   
David Hansson  2000  Simklubben Nautilus            28.53   
Aron Wistran  2003  Simklubben Nautilus            28.94   
Edvin Eriksson  1999  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
Gabriel Lostigen  2002  Simklubben Nautilus            DNS   
Hugo Husayn  Simklubben Nautilus            DNS   
Miklois Kelecsenyi  2000  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 3, 25m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Cornelia Zetterman  1997  Nora Simsällskap            14.53   
Anna Larsson  Lindesbergs Simsällskap            17.43   
Jenny Larsson  Lindesbergs Simsällskap            19.27   
Michaela Thungren  2000  Simklubben Nautilus            21.28   
Ebba Nilsson  2003  Lindesbergs Simsällskap            21.32   
Matilda Nilsson  2001  Lindesbergs Simsällskap            21.54   
Astrid Gunnarson  2003  Nora Simsällskap            22.08   
Ella Andersson  2002  Lindesbergs Simsällskap            23.18   
Nea Nilsson  2005  Lindesbergs Simsällskap            23.63   
10  Agnes Andersson  2003  Lindesbergs Simsällskap            23.67   
11  Eveline Sjödin  2001  Lindesbergs Simsällskap            24.15   
12  Kajsa Carlsson  2001  Lindesbergs Simsällskap            24.53   
13  Emmy Ryngevall  2003  Nora Simsällskap            26.12   
14  Linea Nilsson Lind  2003  Lindesbergs Simsällskap            27.07   
15  Ellen Nyström  2003  Lindesbergs Simsällskap            27.59   
16  Linea Ericsson  2004  Nora Simsällskap            29.21   
17  My Semstrand  2004  Nora Simsällskap            29.46   
18  Tara Corcoran  2003  Lindesbergs Simsällskap            31.69   
19  Frida Nordqvist  2001  Lindesbergs Simsällskap            32.90   
20  Wilma Holm  2001  Lindesbergs Simsällskap            36.60   
Beatrix Hallgren  2003  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
Fanny Andersson  2002  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
Greta Nilsson  2003  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 4, 25m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Roger Hedberg  Lindesbergs Simsällskap            19.31   
Alexander Baden Åskag  2002  Nora Simsällskap            19.73   
Hannes Börjel  2002  Nora Simsällskap            20.38   
Teodor Nyström  2001  Lindesbergs Simsällskap            20.46   
Daniel Viberg  Lindesbergs Simsällskap            21.28   
Alvar Tegin  2002  Lindesbergs Simsällskap            22.19   
Rasmus Gustavsson  2000  Lindesbergs Simsällskap            22.38   
Aron Wistran  2003  Simklubben Nautilus            28.74   
Gabriel Lostigen  2002  Simklubben Nautilus            DNS   
Hugo Husayn  Simklubben Nautilus            DNS   
John Järlinge  2006  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
Miklois Kelecsenyi  2000  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
Simon Björklund  2000  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 5, 25m Bröstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jenny Larsson  Lindesbergs Simsällskap            21.50   
Anna Larsson  Lindesbergs Simsällskap            23.32   
Ina Hodell  2001  Lindesbergs Simsällskap            23.82   
Matilda Nilsson  2001  Lindesbergs Simsällskap            25.09   
Ariadna Karlsson  2001  Simklubben Nautilus            25.41   
Ebba Johansson  2001  Simklubben Nautilus            25.58   
Ellen Nyström  2003  Lindesbergs Simsällskap            27.25   
Hilma Axelzon  2002  Simklubben Nautilus            27.94   
Julia Gripström  2001  Lindesbergs Simsällskap            27.95   
10  Michaela Thungren  2000  Simklubben Nautilus            28.07   
11  Eveline Sjödin  2001  Lindesbergs Simsällskap            28.11   
12  Amelia Svanberg  2004  Nora Simsällskap            28.39   
13  Nea Nilsson  2005  Lindesbergs Simsällskap            28.46   
14  Ebba Mattsson  1998  Lindesbergs Simsällskap            28.62   
15  Ella Andersson  2002  Lindesbergs Simsällskap            29.80   
16  Frida Nordqvist  2001  Lindesbergs Simsällskap            30.23   
17  Elinor Lundqvist  2002  Nora Simsällskap            30.37   
18  Ebba Nilsson  2003  Lindesbergs Simsällskap            30.67   
19  Frida Norgren  2003  Lindesbergs Simsällskap            32.44   
20  Linea Ericsson  2004  Nora Simsällskap            32.57   
21  Kajsa Carlsson  2001  Lindesbergs Simsällskap            32.88   
22  Wilma Holm  2001  Lindesbergs Simsällskap            33.14   
23  Linea Nilsson Lind  2003  Lindesbergs Simsällskap            33.97   
24  Fanny Andersson  2002  Lindesbergs Simsällskap            34.03   
25  Tara Corcoran  2003  Lindesbergs Simsällskap            36.92   
26  Astrid Gunnarson  2003  Nora Simsällskap            37.25   
26  Greta Nilsson  2003  Lindesbergs Simsällskap            37.25   
28  My Semstrand  2004  Nora Simsällskap            37.97   
29  Lina Hjerpe  2005  Lindesbergs Simsällskap            39.32   
30  Nicolina Persson  2005  Nora Simsällskap            50.34   
Beatrix Hallgren  2003  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
Ellen Nylin  2000  Simklubben Nautilus            DNS   
Iona Pettersson  1996  Nora Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 6, 25m Bröstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Daniel Viberg  Lindesbergs Simsällskap            22.17   
Alexander Baden Åskag  2002  Nora Simsällskap            25.92   
Alvar Tegin  2002  Lindesbergs Simsällskap            26.44   
Andreas Thungren  2002  Simklubben Nautilus            27.12   
Teodor Nyström  2001  Lindesbergs Simsällskap            28.53   
Hannes Börjel  2002  Nora Simsällskap            30.07   
David Hansson  2000  Simklubben Nautilus            30.09   
Rasmus Gustavsson  2000  Lindesbergs Simsällskap            30.85   
Aron Wistran  2003  Simklubben Nautilus            31.72   
10  John Järlinge  2006  Lindesbergs Simsällskap            48.99   
11  Hampus Seton  2004  Lindesbergs Simsällskap            50.52   
Benjamin Marklund  1999  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
Gabriel Lostigen  2002  Simklubben Nautilus            DNS   
Hugo Husayn  Simklubben Nautilus            DNS   
Miklois Kelecsenyi  2000  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 7, 25m Fjärilsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Alice Zetterman  1999  Nora Simsällskap            21.20   
Lisa Törnblom  1996  Lindesbergs Simsällskap            22.04   
Matilda Nilsson  2001  Lindesbergs Simsällskap            22.80   
Tilde Tråvèn  2002  Simklubben Nautilus            23.75   
Nathalie Blomberg  2002  Lindesbergs Simsällskap            25.09   
Hilma Axelzon  2002  Simklubben Nautilus            28.28   
Ariadna Karlsson  2001  Simklubben Nautilus            29.92   
Agnes Andersson  2003  Lindesbergs Simsällskap            30.19   
Wilma Holm  2001  Lindesbergs Simsällskap            38.43   
Edla Eriksson  1997  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
Ella Andersson  2002  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
Ellen Nylin  2000  Simklubben Nautilus            DNS   
Eveline Sjödin  2001  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
Iona Pettersson  1996  Nora Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 8, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Simon Svensson  2001  Simklubben Nautilus            24.15   
Emil Gestsson  2002  Nora Simsällskap            24.17   
Andreas Thungren  2002  Simklubben Nautilus            26.64   
David Hansson  2000  Simklubben Nautilus            32.39   
Teodor Nyström  2001  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 9, 50m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Cornelia Zetterman  1997  Nora Simsällskap            36.28   
Ebba Mattsson  1998  Lindesbergs Simsällskap            50.84   
Lovisa Bergman  2000  Simklubben Nautilus            52.25   
Hilma Axelzon  2002  Simklubben Nautilus            52.70   
Emma Sebelius  2002  Simklubben Nautilus            53.28   
Ebba Johansson  2001  Simklubben Nautilus            54.17   
Ariadna Karlsson  2001  Simklubben Nautilus            55.42   
Tilde Tråvèn  2002  Simklubben Nautilus            56.46   
Nathalie Blomberg  2002  Lindesbergs Simsällskap            58.60   
10  Elinor Lundqvist  2002  Nora Simsällskap            59.66   
Ellen Olsson  2002  Simklubben Nautilus            DNS   
Linea Ärlegård  1999  Simklubben Nautilus            DNS   
                     
 
Gren 10, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Edvin Eriksson  1999  Lindesbergs Simsällskap            48.53   
Emil Gestsson  2002  Nora Simsällskap            50.89   
Sebastian Kamsties  1998  Simklubben Nautilus            51.34   
Simon Svensson  2001  Simklubben Nautilus            52.88   
Hannes Börjel  2002  Nora Simsällskap            57.66   
Daniel Thungren  1999  Simklubben Nautilus            58.89   
Andreas Thungren  2002  Simklubben Nautilus            1:00.86   
Benjamin Marklund  1999  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
Emil Wellander  2000  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 11, 50m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Cornelia Zetterman  1997  Nora Simsällskap            33.64   
Alice Zetterman  1999  Nora Simsällskap            38.83   
Ebba Mattsson  1998  Lindesbergs Simsällskap            41.46   
Ariadna Karlsson  2001  Simklubben Nautilus            43.75   
Emma Sebelius  2002  Simklubben Nautilus            44.75   
Emma Ericsson  2002  Nora Simsällskap            45.49   
Ina Hodell  2001  Lindesbergs Simsällskap            45.78   
Nathalie Blomberg  2002  Lindesbergs Simsällskap            45.96   
Tilde Tråvèn  2002  Simklubben Nautilus            46.38   
Tilde Tråvèn  2002  Simklubben Nautilus            46.38   
11  Ebba Nilsson  2003  Lindesbergs Simsällskap            46.75   
12  Ebba Johansson  2001  Simklubben Nautilus            46.91   
13  Hilma Axelzon  2002  Simklubben Nautilus            49.27   
14  Josefin Stenman  2002  Simklubben Nautilus            53.32   
15  Eveline Sjödin  2001  Lindesbergs Simsällskap            53.67   
16  Elinor Lundqvist  2002  Nora Simsällskap            54.17   
Ellen Nylin  2000  Simklubben Nautilus            DNS   
Iona Pettersson  1996  Nora Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 12, 50m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Sebastian Kamsties  1998  Simklubben Nautilus            38.96   
Daniel Thungren  1999  Simklubben Nautilus            39.63   
Emil Gestsson  2002  Nora Simsällskap            40.92   
Simon Svensson  2001  Simklubben Nautilus            41.03   
Andreas Thungren  2002  Simklubben Nautilus            42.66   
Alexander Baden Åskag  2002  Nora Simsällskap            44.09   
Hannes Börjel  2002  Nora Simsällskap            44.21   
Teodor Nyström  2001  Lindesbergs Simsällskap            50.69   
Rasmus Gustavsson  2000  Lindesbergs Simsällskap            51.82   
10  David Hansson  2000  Simklubben Nautilus            53.36   
Benjamin Marklund  1999  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
Miklois Kelecsenyi  2000  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 13, 50m Bröstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Alice Zetterman  1999  Nora Simsällskap            49.51   
Emma Sebelius  2002  Simklubben Nautilus            52.10   
Josefin Stenman  2002  Simklubben Nautilus            53.49   
Ina Hodell  2001  Lindesbergs Simsällskap            53.60   
Agnes Asplund  2001  Lindesbergs Simsällskap            53.82   
Nathalie Blomberg  2002  Lindesbergs Simsällskap            55.88   
Emma Ericsson  2002  Nora Simsällskap            56.28   
Tilde Tråvèn  2002  Simklubben Nautilus            58.33   
Alice Haglun  2003  Nora Simsällskap            1:03.15   
10  Eveline Sjödin  2001  Lindesbergs Simsällskap            1:05.32   
11  Emmy Ryngevall  2003  Nora Simsällskap            1:06.28   
12  Linea Ericsson  2004  Nora Simsällskap            1:10.82   
Ebba Nilsson  2003  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
Ellen Olsson  2002  Simklubben Nautilus            DNS   
Iona Pettersson  1996  Nora Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 14, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Daniel Thungren  1999  Simklubben Nautilus            52.16   
Michal Laszewski  2002  Lindesbergs Simsällskap            52.25   
Simon Svensson  2001  Simklubben Nautilus            54.14   
Emil Gestsson  2002  Nora Simsällskap            55.74   
Alexander Baden Åskag  2002  Nora Simsällskap            58.61   
Hannes Börjel  2002  Nora Simsällskap            1:12.31   
Benjamin Marklund  1999  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
Emil Wellander  2000  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
Miklois Kelecsenyi  2000  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 15, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Lovisa Bergman  2000  Simklubben Nautilus            56.71   
Alda Wistrand  2001  Simklubben Nautilus            59.62   
Emma Sebelius  2002  Simklubben Nautilus            1:00.65   
Iona Pettersson  1996  Nora Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 16, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Dennis Tollquist  1999  Simklubben Nautilus            DNS   
                     
 
Gren 17, 100m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Cornelia Zetterman  1997  Nora Simsällskap            1:22.91   
Cornelia Eklöf  1996  Nora Simsällskap            1:33.63   
Jennifer Titus  2002  Lindesbergs Simsällskap            1:39.19   
Agnes Asplund  2001  Lindesbergs Simsällskap            1:50.37   
Edla Eriksson  1997  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 18, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Michal Laszewski  2002  Lindesbergs Simsällskap            1:41.82   
Awaz Nabi Pour  2000  Simklubben Nautilus            DNS   
                     
 
Gren 19, 100m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Julia Larsson  1998  Simklubben Nautilus            1:15.99   
Lisa Törnblom  1996  Lindesbergs Simsällskap            1:19.75   
Cornelia Eklöf  1996  Nora Simsällskap            1:20.28   
Elin Karlsson  2001  Simklubben Nautilus            1:22.55   
Jennifer Titus  2002  Lindesbergs Simsällskap            1:27.13   
Lovisa Bergman  2000  Simklubben Nautilus            1:34.82   
Alda Wistrand  2001  Simklubben Nautilus            1:35.90   
Agnes Asplund  2001  Lindesbergs Simsällskap            1:36.88   
Edla Eriksson  1997  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
Tilde Tråvèn  2002  Simklubben Nautilus            DNS   
                     
 
Gren 20, 100m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Edvin Eriksson  1999  Lindesbergs Simsällskap            1:36.46   
Awaz Nabi Pour  2000  Simklubben Nautilus            DNS   
Emil Wellander  2000  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
Sebastian Kamsties  1998  Simklubben Nautilus            DNS   
Teodor Nyström  2001  Lindesbergs Simsällskap            DNS   
                     
 
Gren 21, 100m Bröstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Julia Larsson  1998  Simklubben Nautilus            1:33.92   
Cornelia Zetterman  1997  Nora Simsällskap            1:36.96   
Jennifer Titus  2002  Lindesbergs Simsällskap            1:43.28   
Mariam Langarap  2002  Lindesbergs Simsällskap            1:44.94   
Lisa Törnblom  1996  Lindesbergs Simsällskap            1:46.06   
Alda Wistrand  2001  Simklubben Nautilus            1:50.69   
Alice Zetterman  1999  Nora Simsällskap            1:51.39   
Cornelia Eklöf  1996  Nora Simsällskap            1:53.02   
Lovisa Bergman  2000  Simklubben Nautilus            1:55.67   
10  Emma Ericsson  2002  Nora Simsällskap            1:56.56   
11  Elin Karlsson  2001  Simklubben Nautilus            2:05.04   
12  Alice Haglun  2003  Nora Simsällskap            2:17.04   
Linea Ärlegård  1999  Simklubben Nautilus            DNS   
                     
 
Gren 22, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Sebastian Kamsties  1998  Simklubben Nautilus            1:49.56   
Awaz Nabi Pour  2000  Simklubben Nautilus            DNS   
Dennis Tollquist  1999  Simklubben Nautilus            DNS   
                     
 
Gren 23, 100m Medley Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Cornelia Zetterman  1997  Nora Simsällskap            1:27.37   
Mariam Langarap  2002  Lindesbergs Simsällskap            1:30.58   
Alice Zetterman  1999  Nora Simsällskap            1:36.57   
Elin Karlsson  2001  Simklubben Nautilus            1:37.69   
Jennifer Titus  2002  Lindesbergs Simsällskap            1:39.48   
Cornelia Eklöf  1996  Nora Simsällskap            1:39.68   
Ellen Nylin  2000  Simklubben Nautilus            1:39.78   
Alda Wistrand  2001  Simklubben Nautilus            1:52.94   
Ebba Johansson  2001  Simklubben Nautilus            1:54.97   
10  Emma Sebelius  2002  Simklubben Nautilus            1:55.76   
Ellen Olsson  2002  Simklubben Nautilus            DNS   
Iona Pettersson  1996  Nora Simsällskap            DNS   
Julia Larsson  1998  Simklubben Nautilus            DNS   
                     
 
Gren 24, 100m Medley Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m        Tid  Status 











 
Michal Laszewski  2002  Lindesbergs Simsällskap            1:42.06   
Awaz Nabi Pour  2000  Simklubben Nautilus            DNS   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.05  Utskriftsdatum  11 november 2012 
Licensierad till: Lindesbergs Simsällskap  Utskriftstid  20:27 
 

 

 

Lagkapperna från Utmanarna i Lindesberg 2012-11-11

 

4 X 25

LSS

 

1.44.25

4 X 50

LSS 1

NatahlievB, Jennifer T, Miriam L, Michal L

2.40.25

 

Nautilus 1

Emma, Alda, Hilma, Tilde

3.11.66

 

LSS 2

Eveline S, Ina H,

Ebba N, Teodor N

3.26.28

 

Nautilus 2

Elin, Lovisa, Seabastian, Josefin

2.49.35

 

NSS

Cornelia Z, Cornelia E, Alice Z, Emil G

2.33.27

 

Nautilus 3

Simon, Daniel, Adriana, Mikaela

3.03.89

Skribent: Annika Waldén

Postadress:
Lindesbergs SS - Simidrott
Kungsgatan 39, Kungsgatan 39
71130 Lindesberg

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info